ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور برای مسافرانی صادر می‌شود که قصد سفر تفریحی به این کشور را دارند.

از آن‌جایی که جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد، برای گرفتن ویـزای توریستی سنگـاپور باید به کارگزاری‌های مراجعه کنید که با سفارت این کشور همکاری می‌کنند. راه دیگر درخواست ویـزای توریستی سنگاپور، ارائه‌ی درخواست ویزا از طریق کشورهایی است که سنگاپور در آن‌ها سفارت دارد.

برای این کار لازم است به آن کشور سفر کنید و با مراجعه به سفارت سنگاپور درخواست ویزای توریستی خود را مطرح کنید.

این کار علاوه بر هزینه‌ی سفر به یک کشور دیگر و اقامت در آن‌جا، مستلزم صرف زمان و انرژی اضافه است. شما با یک تماس در ساعات اداری با شماره‌ی 42346 می‌توانید ویزای خود را راحت و سریع دریافت کنید.

انواع ویزای سنگاپور

بخش زیادی از درآمد کشور سنگـاپور از صنعت گردشگری آن تأمین می‌شود. جمهوری سنگاپور برای مسافران ایرانی ویزای توریستی چهارده روزه صادر می‌کند.

ویزای توریستی سنگاپور تا یک ماه بعد از صدور معتبر است. از زمانی که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید تا چهارده روز در سنگاپور بمانید.
ویزای توریستی سنگاپور یک بار ورود است. حتی اگر پیش از تمام شدن چهارده روز از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.

مدارک لازم برای ویزای سنگاپور

مرحله‌ی اول در گرفتن ویـزای توریستی سنگـاپور آماده کردن مدارک است. از آن‌جایی که کشور سنگـاپور در ایران سفارت ندارد، مدارک لازم برای گرفتن ویـزای توریسـتی سنگاپور از طریق کارگزار برای این کشور فرستاده می‌شود. ثبت مدارک برای ویـزای توریسـتی سنگاپور به صورت الکترونیک انجام می‌شود. برای شروع درخواست ویـزای سنگاپـور باید این مدارک را آماده کنید و ارائه کنید:

 • اسکن رنگی صفحه‌ی اول پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار
 • اسکن رنگی عکس 4*6
 • فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی
 • قبل از اسکن پاسپورت، آن را امضا کنید.
 • عکس باید جدید، با زمینه‌ی سفید و متفاوت با عکس پاسپورت باشد.
 • اسکن عکس باید با رزولوشن 200 باشد.
 • فرم مشخصات فردی باید با خودکار آبی و به زبان انگلیسی کامل شود.
 • تمام متقاضیان ویـزای توریستی سنگـاپور که بیشتر از 14 سال سن دارند، باید فرم مشخصات فردی را کامل کنند.
 • امضای فرم مشخصات فردی باید با امضای پاسپورت یکسان باشد.

 

آژانس آمراسیر مدارک شما را قبل از ارسال کنترل می‌کند تا مطابق با استانداردهای درخواست شده‌ی سنگاپور باشد. اما اگر مدارک ناقص باشد یا مطابق استانداردها نباشد، ممکن است موجب تأخیر در صدور ویزای سنگاپور یا رد درخواست ویزا شود.
ویزای توریستی سنگاپور پس از صدور به صورت برچسب برای کارگزار ویـزا ارسال می‌شود. کارگزار ویـزا را روی پاسپورت شما ثبت می‌کند.

قیمت ویـزای سنگاپور

مرحله بعدی در گرفتن ویـزای توریسـتی سنگـاپور پرداخت هزینه‌ی آن است. قیمت ویزا بسته به نرخ روزانه ارز، متفاوت است. در حال حاضر قیمت ویـزای چهارده روزه‌ی توریستی سنگاپور  120 دلار هزینه دارد.

ویزای سنگاپور چند روزه صادر می‌شود؟

مرحله سوم و آخر در گرفتن ویـزای توریسـتی سنگاپور انتظار برای صدور آن است. از زمان ثبت مدارک تا زمان صدور ویزا 2 هفته‌ی کاری طول می‌کشد.

 • منظور از روز کاری، روزهای کاری کشور سنگاپور است.
 • ویزای توریستی سنگاپور به صورت فوری صادر نمی‌شود.
آدرس سفارت سنگاپور در تهران کجاست؟

جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی این کشور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید. کارشناسان سفر 366 می‌توانند به شما در روند صدور ویـزای توریـستی سنگـاپور کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.