کشتی تفریحی کروز دبی

کشتی تفریحی کروز دبی نیز یکی از ابزارها و دستاوردهایی است که پیشرفت انسان در زمینه ابزار آلات ماشینی را به رخ می‌کشد. کشتی تفریحی کروز دبی به یکی از پایه‌های مهم و ثابت برای گردشگری و سیاحت در تور دبی تبدیل شده است. این کشتی از نوع مسافربری است و امکانات رفاهی فوق‌العاده‌ای دارد […]

کشتی تفریحی کروز دبی

کشتی تفریحی کروز دبی نیز یکی از ابزارها و دستاوردهایی است که پیشرفت انسان در زمینه ابزار آلات ماشینی را به رخ می‌کشد. کشتی تفریحی کروز دبی به یکی از پایه‌های مهم و ثابت برای گردشگری و سیاحت در تور دبی تبدیل شده است. این کشتی از نوع مسافربری است و امکانات رفاهی فوق‌العاده‌ای دارد و در آن مبدا و مقصد برای شما، یک جا است و از کشتی شروع و به کشتی ختم می‌شود. وقتی که سوار شوید فقط بر روی آب‌ها و دریاها، گشت می‌زنید و از امکانات رفاهی کشتی استفاده می‌کنید.

این کشتی مسافربری که از جذابترین و پرطرفدارترین تفریحات و سرگرمی‌ها در شهر زیبای دبی محسوب می‌شود، توسط شرکت Dutch ساخته شده است و سه کشتی با نام Lotus، Desert Rose l و Desert Rose ll دارد که مبدا حرکت آنها برای مسافرها، دبی مارینا است. شما می‌توانید با سوار شدن بر این کشتی‌ها، می‌توانید حدود دو تا سه ساعت و در بعضی از کشتی‌ها چندین روز از زمان خود، بهترین لحظات و خاطرات را برای خود رقم بزنید.

سفر با کشتی کروز بسیار خاطره‌انگیز و لذت بخش است. هنگام سفر با این کشتی، مسیر رفت و برگشت و ایستگاه‌هایی که کشتی توقف می‌کند را مسافرهای کشتی انتخاب می‌کند و همچنین مسافران می‌توانند با توجه به بودجه و زمانی که در اختیار دارند، کشتی تفریحی کروز را رزرو کند.

کشتی تفریحی کروز دبی

مهم‌ترین امکانات رفاهی کشتی تفریحی کروز دبی

کشتی تفریحی کروز دبی از امکانات رفاهی بسیار زیادی برخوردار است که مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود افراد زیادی این کشتی را برای مسافرت تفریحی انتخاب کنند، همین امکانات رفاهی و تفریحی است. داشتن امکانات زیاد در این کشتی باعث می‌شود که به هیچ وجه حوصله مسافران از سفر با این کشتی سر نرود و لذت یک سفر دریایی را برای آن‌ها چند برابر کند.

از جمله امکانات رفاهی کشتی تفریحی کروز دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اتاق استراحت در کشتی کروز

همانطور که گفتیم در کشتی تفریحی کروز دبی، انواع امکانات مختلف برای مسافر در نظر گرفته شده است تا بتوانند بهترین ساعات تفریحی را برای آنها رقم بزنند. لازم به ذکر است که در این کشتی، اتاق‌ها و امکانات اقامتی مناسبی برای مسافران در نظر گرفته‌اند تا بتوانند ساعتی را در این اتاق‌ها به استراحت بگذرانند.

اتاق‌های استراحت در کشتی تفریحی کروز، ساختارهای متفاوتی از جمله، اتاق‌های داخلی، اتاق‌های پنجره‌دار و بیرونی، اتاق بالکن‌دار و سوئیت دارند و مهمانان این کشتی می‌توانند هر مدل اتاقی که دوست دارند برای استراحت انتخاب کنند.

بازدید از طبیعت زیبای جزیره صیر بنی یاس امارات

رستوران و کافه

رستوران و کافه از قسمت‌های مهم کشتی تفریحی کروز است که در هر کشتی، به نسبت ظرفیت آن، رستوران‌هایی در نظر گرفته شده است که مسافران می‌توانند وعده‌های غذایی خود را در این قسمت میل کنند.

غذاهایی که در این رستوران‌ها پخت می‌شوند با رعایت کامل بهداشت طبخ می‌شود و بعضی از رستوران‌ها ساعات معینی دارند که مهمان‌ها برای سرو غذا فقط، ساعات مشخص می‌توانند به آن مکان وارد شوند. همچنین کافه‌هایی که در این کشتی در نظر گرفته شده‌اند انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد مختلف را دارند که می‌توانید با توجه به ذائقه خود، هر نوشیدنی که دوست دارند را انتخاب و میل کنند.

رستوران و کافه

امکانات ورزشی

برای اکثر افراد، حفظ تندرستی از اولویت بالایی برخوردار است به گونه‌ای که در سفر نیز به این مهم می‌پردازند. در کشتی تفریحی کروز دبی نیز ورزش و سرگرمی‌هایی مثل سالن بولینگ، سالن تنیس، بسکتبال، مسیر مخصوص پیاده‌روی، مینی گلف، بدنسازی، سالن فوتسال و همچنین سالن اسکواش دارد که مهمانان کشتی می‌توانند از بهترین خاطرات سفر را در این قسمت‌ها رقم بزنند.

خدمات اسپا، ماساژ و زیبایی

کشتی تفریحی کروز دبی خدمات ماساژ، اسپا و زیبایی نیز برای مهمانان دارد تا از این طریق حس و حال ریلکس کردن با ماساژ و اسپا بتوانند حال و هوای خود را کامل تغییر دهند. برای خدمات اسپا در این کشتی، تخت‌های چوبی و سنگ‌های چوبی در نظر گرفته شده است و همچنین عطر گل‌های طبیعی فضای سالن‌ را پر کرده است که حس آرامش‌بخشی را به فرد القا می‌دهد.

خدمات ماساژ نیز در این کشتی با بهترین روغن‌های طبیعی انجام می‌گرفت. در قسمت دیگر کشتی، خدمات آرایشی و زیبایی برای انجام می‌دهند و مهمانان می‌توانند از خدمات جوان‌سازی و شاداب‌سازی پوست و همچنین مرتبط سازی مو، ناخن و دیگر خدمات آرایشی در این قسمت‌ها استفاده کنند.

آشنایی با برج العرب دبی، هتلی در عرش آسمان

موسیقی زنده

یکی دیگر از برنامه‌های جذاب این کشتی، که باعث می‌شود افراد زیادی از سراسر دنیا جهت دیدن از این کشتی، اقدام به تهیه ویزای دبی کنند، پخش موسیقی زنده است. در این کشتی، زمان خاصی را نیز به اجرای موسیقی اختصاص داده‌اند که مسافران می‌توانند بر روی عرشه کشتی، وعده‌های غذایی یا میان وعده‌ها را همراه با پخش بهترین موسیقی‌ها میل کنند.

استخر

جالب است بدانید کشتی تفریحی کروز دبی ، استخر نیز دارد و شما می‌توانید لحظاتی را نیز در استخر به آب‌تنی مشغول شوید.

استخر

سینما و تئاتر

جذابیت‌های کشتی که مانند یک شهر متحرک بر روی آبها است به اینجا ختم نمی‌شود و برای افرادی که به تماشای فیلم علاقمند هستند نیز امکاناتی در نظر گرفته است. شما می‌توانید در فضای باکیفیت سینمای این کشتی، بهترین و جدیدترین فیلم‌ها را به تماشا بنشینید.

فروشگاه خوراک و پوشاک

کشتی تفریحی کروز دبی فروشگاه‌های مواد غذایی و پوشاک زیادی دارد که می‌توانید انواع لباس‌های زیبا و خوراکی‌های مختلف را در این فروشگاه‌ها تهیه کنید.

دیگر امکانات کشتی تفریحی کروز دبی

از دیگر امکانات کشتی تفریحی کروز دبی می‌توان به اتاق بازی‌های کامپیوتری، کتابخانه، سالن مطالعه،حمام، بیمارستان، سالن رقص، آکواریوم بسیار زیبا و موارد دیگری از این قبیل اشاره کرد که امکانات رفاهی و تفریحی این شهر متحرک را کامل کرده است و به جذابیت‌های آن برای یک سفر خاطره‌انگیز افزوده‌اند.

امنیت در کشتی کروز دبی چگونه است؟

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد کشتی تفریحی کروز دبی وجود دارد این است که مالکان و مدیران این کشتی سعی کرده‌اند بیشترین امکانات امنیتی را برای مسافران کشتی در نظر بگیرند. از آن جایی که درصد بالایی از مسافران این نوع کشتی‌ها را افراد مرفه و پولدار تشکیل میدهد و این افراد معمولا این افراد، پول و جواهرات ارزنده‌ای با خود حمل می‌کنند، از این رو در کابین‌های کشتی، گاوصندوق هایی تعبیه شده است که از نظر امنیتی در درجه بالایی قرار می‌گیرند و افراد می‌توانند اجناس قیمتی و پول و طلای خود را در این صندوق‌ها قرار دهند.

امنیت در کشتی کروز دبی چگونه است؟

در این کشتی از ورود افرادی که سلاح سرد با خود حمل کرده‌اند جلوگیری می‌شود، وسایل و اسبابی که به همراه مسافران است از طریق دستگاه‌های یابنده مواد منفجره و دستگاه‌های اشعه ایکس چک می‌شود و همچنین در تمامی قسمت‌های کشتی، دوربین مداربسته تعبیه شده است.

یکی دیگر از مسائل امنیتی کشتی تفریحی کروز دبی، بدنه آن است که از جنس آلومینیوم و فولاد با مقاومت بالا ساخته شده است به همین خاطر در برابر جزر و مد و ناملایمتی‌های دریا استحکام و مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و هیچ‌گونه خطری برای مسافران ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *