جزیره صیر بنی یاس امارات

یکی از جذابترین مکان‌های دیدنی برای گردشگرانی که امارات و منطقه خلیج فارس را برای گردش و تفریح انتخاب می‌کنند، جزیره صیر بنی یاس امارات است. این جزیره زیبا درست در جنوب خلیج فارس و شمال امارات متحده عربی قرار دارد، طبیعت ناب و حیوانات گوناگون این دیار سبب شده‌اند تا توریست‌ها علاقه زیادی به […]

جزیره صیر بنی یاس امارات

یکی از جذابترین مکان‌های دیدنی برای گردشگرانی که امارات و منطقه خلیج فارس را برای گردش و تفریح انتخاب می‌کنند، جزیره صیر بنی یاس امارات است. این جزیره زیبا درست در جنوب خلیج فارس و شمال امارات متحده عربی قرار دارد، طبیعت ناب و حیوانات گوناگون این دیار سبب شده‌اند تا توریست‌ها علاقه زیادی به گشت و گذار در جزیره صیر بنی یاس امارات داشته باشند، در اینجا همه چیز برای ثبت خاطراتی به یادماندنی آماده است، از تماشای زرافه‌های دوست داشتنی و پلنگ و پرندگان گوناگون گرفته تا حمام آفتاب زیر نور درخشان خورشید.

برای بازدید از جزیره زیبای صیـر بـنی یاس امـارات می توانید تور دبی را خرید نماید.

جزیره صـیـر بنـی یـاس خیالات گردشگران را به چالش می‌کشد شاید شما هم تصور نمی‌کردید که در امارات امکان تماشای جاندارانی چون زرافه و شاهین وجود داشته باشد، از دیگر تفریحات جذاب در جزیره صیـر بنی یاس می توان به دوچرخه سواری در کوهستان، کایاک، تپه‌نوردی، لند‌سیلینگ و اقامت در هتل‌ها و لذت بردن از امکانات این اقامتگاه‌ها اشاره کرد.

جاذبه های جزیره صیر بانی یاس امارات

قسمت های مختلف جزیره صیر بنی یاس امارات

مساحت جزیره صیر بنـی یاس حدود 78 کیلومتر مربع است و در هر قسمت از آن دیدنی‌های خاص و تفریحات متعددی وجود دارد. اغلب افرادی که این جزیره را برای بازدید انتخاب می کنند با کشتی‌های کروز متعددی که در منطقه خلیج فارس فعال هستند خود را به این ناحیه می رسانند.

مرکز جزیره

می توان گفت که مهمترین و در عین حال جذابترین بخش جزیره صـیـر بنـی یـاس مرکز آن است. انواع حیوانات دیدنی چون شغال، شترمرغ، قوچ و… در این قسمت قابل مشاهده هستند. افراد بسیاری هم برای پیاده روی، تپه نوردی، عکاسی، دوچرخه سواری و تفریحاتی از این قبیل به بخش مرکزی جزیره رهسپار می شوند.

بازدید از جزیره صیر بانی یاس امارات

جنوب جزیره

مرکز کایاک سواری جزیره در این قسمت واقع شده است و همچنین لک لک های بسیار زیبایی را نیز می توانید در جنوب جزیره به تماشا بنشینید. از دیگر امکانات و تفریحات اینجا هم می توانیم به مرکز حمام آفتاب، قایق‌سواری، مسجد و… اشاره کنیم.

غرب جزیره

در غرب این جزیره امکان لذت بردن از حمام آفتاب، شنا، پیاده روی در فضایی بسیار زیبا و… وجود دارد و گردشگران می توانند به راحتی از قدم زدن در فضایی آرام و دل‌انگیز لذت ببرند.

شمال جزیره

مرکز اسپای جزیره در این بخش قرار دارد. همچنین این قسمت مکان خوبی برای صرف یک میان وعده به حساب می‌آید. در شمال جزیره صیر بنی یاس امکان تیراندازی با کمان، تماشای لک لک‌ها در برکه‌ی زیبا، لند‌سیلینگ و… نیز وجود دارد.

لک لک ها در جزیره صیر بنی یاس امارات

شرق جزیره

ویلاهای باکیفیت و فوق العاده جزیره صیــر بنی یـاس امـارات و محوطه سرسبز برای پیاده‌روی در این قسمت به چشم می‌خورند. علاقه‌مندان به پرنده‌نگری نیز می توانند در سمت شرق جزیره به از تماشای شاهین‌های باشکوه لذت ببرند.

با آژانس مسافرتی سفر 366 بهترین ها را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *