هتل کریستال پارایسو ورده ریزورت اند اسپا

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Boğazkent, 36. Sk. No:2, 07552 Serik/Antalya, Türkiye

معرفی و تصاویر

هتل کریستال پارایسو ورده ریزورت اند اسپا یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر آنتالیا واقع در کشور ترکیه است. این هتل تنها 6 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد.

این مجموعه هتل شامل بیش از 8 ساختمان می باشد که در سایتی به بزرگی  42000 متر مربع واقع شده و دارای یک ساحل خصوصی به طول 500 متر و نیز یک پارک آبی گسترده که همگی در باغ محوطه قرار دارند می باشد. این هتل تنها 40 کیلومتر از فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد. از دیگر امکانات این هتل می توان اینترنت و پارکینگ رایگان را نام برد.   

امکانات هتل کریستال پارایسو ورده ریزورت اند اسپا

هتل کریستال پارایسو ورده ریزورت اند اسپا  دارای ساحل اختصاصی و پارک آبی می باشد. تمامی اتاقها مجهز به سیستم تهویه هوا ، بالکن رو به باغ ، تلویزیون و ماهواره و حمام مجهز به وان و سشوار می باشند. تمامی درها از لحاظ امنیتی مجهز به کلید های کارتی هستند. این هتل دارای مرکز ماساژ ، حمام ترکی ، باشگاه ورزشی مدرن ، زمین تنیس ، تنیس روی میز و بولینگ می باشد.

میهمانان می توانند انواع ورزش های آبی را در ساحل انجام دهند. صبحانه در این هتل به صورت بوفه است ، شام نیز به همین صورت در رستوران سرو می شود و غذاهای ایتالیایی ، مکزیکی و ترکی برای شام آماده می شود. همگی اتاق های هتل دارای تهویه ای مطبوع همچنین بالکن و حمام اختصاصی با وان و سشوار می باشند.

 

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه آنتالیا ۴۰کیلومتر

مشخصات تماس

Boğazkent, 36. Sk. No:2, 07552 Serik/Antalya, Türkiye

قوانین و امکانات

امکانات ورزشی تستی

اینترنت بی سیم
پارکینگ
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
ساحل اختصاصی
فروشگاه در هتل
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره

امکانات تفریحی

حمام ترک

امکاناتی که هتل دارد

استخر روباز
بولینگ
بیلیارد
تنیس روی میز
زمین تنیس