هتل میراکل ریزورت

Miracle Resort Güzeloba, Yaşar Sobutay Bulvarı No:34, 07230 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

معرفی و تصاویر

هتل میراکل ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در شهر آنتالیای کشور ترکیه قرار دارد. این هتل در سال 2005 در نزدیکی ساحل لارا ساخته شد که حدودا 10 کیلومتر با مرکز آنتالیا فاصله دارد.

این هتل نه تنها روبروی دریا قرار دارد بلکه خودش هم دارای چندین استخر است.

این هتل از دو ساختمان منحنی تشکیل شده است که یک پل شیشه ای آن ها را به هم وصل می کند. پل شیشه ای مورد نظر در واقع یک رستوران مکزیکی است. حتی آسانسورهای هتل به صورت شیشه ای هستند و شما می توانید از داخل آسانسور منظره حیاط هتل و دریا را تماشا کنید.

هتل میراسل ریزورت با 9 طبقه و  694 اتاق از معماری و طراحی جالبی برخوردار است.

محوطه هتل دارای یک استخر بسیار بزرگ، پل چوبی، زمین تنیس و فضایی برای بازی کودکان می باشد. استخر هتل که نقش زیادی در جذابیت هتل دارد و یکی از بزرگترین استخرهای هتلی آنتالیا به شمار می رود. هتل میراکل ریزورت دارای برنامه های روزانه متنوعی است که بر روی دیوار هتل قرار داده می شود. هر فرد می تواند در ابتدای روز برنامه ها را مطالعه کند سپس در برنامه هایی که برایش جالب است، شرکت کند.

امکانات و خدمات هتل

هتل میراکل ریزورت آنتالیا چند رستوران دارد که رستوران اصلی آن به صورت بوفه غذاهای مختلفی را در سه وعده اصلی صبحانه ناهار و شام برای مهمانان سرو می کند.

اگر اهل فعالیت های ورزشی هستید حتماً شیفته اقامت در این هتل خواهید شد چون میراکل علاوه بر باشگاهی مجهز و کلاس های یوگا، 4 زمین تنیس، 2 زمین فوتبال و یک زمین بازی بسکتبال دارد.
میراکل همانند بهشتی برای مهمانان ورزشکار است.

کودکان نیز خدمات ویژه خود را در میراکل دریافت خواهند کرد. هتل میراکل ریزورت آنتالیا دو استخر مخصوص کودک با سرسره و زمین بازی برای کودکان تدارک دیده است‌.

هتل ساحل خصوصی دارد و مهمانان می توانند در این ساحل از امکانات ورزش های آبی استفاده کنند. برای سالمندان و مهمانانی که دارای معلولیت های جسمی هستند نیز خدمات ویژه ای در نظر گرفته شده است به طور مثال سرویس های بهداشتی دارای دستگیره هستند و بخش های مختلف Miracle Resort Antalya رمپ ویژه ویلچر دارند.

میراکل خدمات کانسیرج هم دارد و کارکنان این بخش خوشحال خواهند بود اگر بتوانند در امور رزرواسیون رستوران، تهیه بلیط و یا هماهنگی تور به مهمانان کمک کنند.

رستوران هتل Hotel Miracle Resort

به طور کلی هتل میراکل آنتالیا شامل 5 رستوران به نام های رستوران TURKUAZ، رستوران آلاکارته MEXICAN، رستوران آلاکارته MIRACOLO، رستوران آلاکارته ANATOLIA  و رستوران آلاکارته  LAGOS است.

در رستوران اصلی وعده های صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه سرو می شوند. در سایر رستوران های هتل، هر کدام نوعی از غذا سرو می شود. غذاهای رستوران به انواع مختلفی چون غذاهای مکزیکی، غذاهای ایتالیایی، غذاهای سنتی ترکیه، غذاهای دریایی و … تقسیم می گردد.

برای نوشیدن انواع نوشیدنی ها می توانید به یکی از چهار بار موجود در هتل مراجعه کنید.

مشخصات

  • تعداد طبقات: ۹
  • تعداد اتاق: ۶۹۴

فاصله تا ...

  • دروازه هادریان ۱۳٫۹کیلومتر
  • برج ساعت ۱۴٫۲کیلومتر
  • آکوالند آنتالیا ۱۶٫۳کیلومتر
  • آکواریوم آنتالیا ۱۸کیلومتر

مشخصات تماس

Güzeloba, Yaşar Sobutay Bulvarı No:34, 07230 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

وبسایت هتل

قوانین و امکانات

امکانات ورزشی

آسانسور
صندوق امانات
رستوران
تراس
ماهواره

امکانات تفریحی

تهویه مطبوع

امکاناتی که هتل دارد

استخر روباز
زمین تنیس