آلکازار شو پاتایا

پاتایا یکی از مناطق گردشگری تایلند بشمار می رود و سالانه توریست و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا جذب می کند. آلکازار شو پاتایا یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین کلاب های پرطرفدار در شهر پاتایا است که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

آلکازار شو پاتایا

آلکازار شو پاتایا یکی از کلاب های پرطرفدار در شهر پاتایا است که مورد استقبال تعداد کثیری از گردشگران قرار گرفته است و همچنین در شهر پاتایا چندین شو برگزار می شود که شو آلکازا یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین آنها شناخته می شود.

هنرمندان آلکازار شو پاتایا با پوشیدن لباس های زیبا و فرم آرایش مخصوص خود شروع به هنرنمایی و رقص می کنند و با پخش موسیقی کشورهای مختلف مانند : ایران، هند، چین، کره و روسیه و کشور های غربی می خوانند و می رقصند.

آلکازار شو پاتایا

 

آلکازار شو پاتایا

اجرا و ارائه هنر این بازیگران، مخاطبان تور ترکیبی تایلند را دچار تحسین و شگفتی میکند و این شگفتی زمانی مخاطب را دچار شگفتی دو چندان می کند که پی به جنسیت دگرباش بودن آن ها می برد و برایشان کاملا جذاب می باشد.

آلکازار شو پاتایا که توسط اجرا کننده‎ های بسیار زیبا و حرفه ای با دکورهای سنگین نورپردازی بی نقص و سیستم ‎های صوتی به روز در پاتایا روزی سه بار به نمایش گذاشته می شود مسافران و گردشگران تور تایلند چنان مبهوت رقص ‎های سنتی ملیت‎ های مختلف قرار می گیرند که گذر زمان را اصلا حس نمی کنند .

در سفر به تایلند، معبد وات آرون بانکوک را از رودخانه تماشا کنید!

نحوه برگزاری و ویژگی های آلکازار شو پاتایا

پس از هر اجرا و بسته شدن پرده، دکورها به سرعت تغییر می یابد و لباس اجرا کننده‎ ها تعویض و شو بعدی آغاز می شود . انتخاب رنگ و مدل لباس برگزار کننده ‎های شو آلکازار برگرفته از آداب ورسوم مردم تایلند گرفته تا فرهنگ و سنت کشور های دیگر است که می ‏تواند مسافران و گردشگران را با رقص های متفاوتی آشنا نمایند .

جالب است بدانید که بیش از 20 سال است که با سیستم های صوتی و نورپردازی مدرن، هر روز تماشاگران زیادی از سراسر جهان را به خود جذب می کند و بسیاری نیز در جهان تصوری شبیه به مولن روژ پاریس برایشان تداعی می شود.

نحوه برگزاری و ویژگی های شو آلکازا

در این آلکازار زبان‎ های هندی، کره ای، تایلندی، فارسی، انگلیسی، روسی و …. به اجرا در می آید و به جرات می توان گفت که تمامی توریست ها قبل از تماشای شو آلکازار شهر پاتایا را ترک نمی کنند، ضمنا شما بدانید که این شو از برترین جاذبه‎ های گردشگری پاتایا و از مهم ترین مناطق گردشگری تایلند بشمار می رود.

سفر 366 ارائه دهنده تورهای داخلی و خارجی ارزان و لحظه آخری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *